A Callberg Sportiskola reménysége, Kovács Blanka első éves serdülőként vág neki a szezonnak.

2017.
09
19

"Amióta az eszemet tudom, azóta síelek.”

A Vasas SC sízője, Körtvélyessy Kata a Magyar Kupában, a Diákolimpián és csapatban a korosztályos OB számaiban is aranyérmeket szerzett a múlt idényben..

2017.
09
17

Jelentkezés "IRONMAN" erőnléti felmérőre

Tisztelt Klubvezetők, Szülők, Versenyzők!

Ezúton értesítek mindenkit, hogy a már kiküldött "IRONMAN" erőnléti felmérőt, második alkalommal 2017. szeptember 17-én tartja az MSISZ. Helyszín: Budapest – Honvéd sportpálya (Budapest, Dózsa György út 53, 1134)

2017.
09
15

„ A megszokás éve lesz”

Junia Brigitta, a Babos Síklub sízője elsőéves FIS versenyzőként vág neki a szezonnak.

2017.
09
13

Isbi olasz síiskolában kezdte az idényt

A Snowline versenyzője Tarvisióban kezdte a szezonra a felkészülést. Interjú Hoque Isbattal.

2017.
09
12

Légpuskás bajnokság és sportág népszerűsítő spint verseny

A  Honvéd Zalka SE és a Magyar Si Szövetség közösen rendezte meg a légpuskás egyéni bajnokságot szeptember 9-én. A versenyre rekordszámú résztvevő nevezett.

2017.
09
11

Feldman Vince: Gyorsan tanulok, robbanékony vagyok

A Vasas SC 12 éves sízőjének következő célja a bajnoki cím megszerzése.

2017.
09
07

Édesapja sikerei inspirálják

Csák Örs, a Rozmaring Se kiválósága mesélt céljairól.

2017.
09
07

"Sípályát" épített magának

Beszterczey Kristóf a Callberg SE sízője nyáron a kondiedzések mellett judóval és vitorlázással készül a szezonra.

2017.
09
05

„ Az ördögön is átmenni a győzelemért”

Utánpótlás-válogatottunkról szóló cikksorozatunkban először a Babos Síklub versenyzőjét, Babos Pannát mutatjuk be.

2017.
09
04

Északi Versenynaptár 2017 nyári szezon

Ezúton tesszük közzé az északi szakág versenynaptárát.

A versenynaptár itt letölthető

2017.
08
23

Súlyos baleset után csodás visszatérés

Sikeres havas tréningen van túl Miklós Edit a svájci Saas-Fee gleccseren.

2017.
08
21

Vörös Virág a kvótaszerzésre hajt

A Magyar Sí Szövetség versenyén, a szlovéniai Kárpát Kupán harmadik helyezett síugrónk a világelitben versenyezhet a nyári és téli világkupa sorozatban.

2017.
08
17

Miklós Edit jövő héten tér vissza a sípályára

Alpesi sízőnk a síedzések megkezdése előtt szerepet kapott augusztus 20-án az országtorták avatásán.

2017.
08
15

Bemutatjuk a négyszeres Magyar Kupa győztes csapatot

A Vasas alpesi sízőinek győzelme kapcsán Tóth Zalán szakági vezetővel értékeltünk.

2017.
08
14

Eredményes visszatérés

Síugrónk, Virág Vörös remekelt a szlovéniai Planicán, ahol a Kárpát Kupa első napján 3. lett, a második napon pedig 4. helyen végzett.

2017.
08
05

Alpesi Bizottsági ülés

Tisztelt Sporttársak,

ezúton értesítelek benneteket, hogy 2017. augusztus 31.-én Alpesi Bizottsági ülést tartunk.

2017.
08
03

Búcsúzunk Farkas Istvántól

Kedves Családtagok, Barátok, Kollégák!

Szeretnénk értesíteni benneteket, hogy Farkas István (vagy ahogy többen ismeritek: Fari, István, Pityu, Apus) 2017. július 23-án váratlanul eltávozott közülünk.

2017.
08
01

Tudatosabb edzésmunkával a célok felé

Az olimpiai szezonra való felkészülés van a fókuszban Szőcs Emőke számára. A nyári vébén nem indul, hogy minél jobban koncentrálhasson az előtte álló feladatokra.

2017.
07
24

"Jegyzetelek az agyamban"

Miklós Edit az M4 Sport kisBAJNOK című műsorának vendége volt, ahol nem csak gyermekkoráról mesélt, de kulisszatitkokat is elárult a versenyzéséről, felkészüléséről