A Körte SE versenyzője,Tausz András álma, hogy világkupás síző legyen.

2017.
09
21

Novemberben megkezdődik a „pontvadászat”

Majtényi Hanna, a Callberg Sportiskola sízője már izgatottan várja a FIS versenyeket.

2017.
09
21

Maróty Mátyás erőssége a gyors tanulás

A Körte SE 16 éves alpesi sízője családi tradíciót követve választotta ezt a sportágat.

2017.
09
21

„A síelés nekem a feltöltődést is jelenti”

Elsőéves FIS versenyzőként mutatkozik be Palkó Márk, a Körte SE sízője.

2017.
09
19

A diákolimpia hozta meg a kedvét a síhez

A Callberg Sportiskola reménysége, Kovács Blanka első éves serdülőként vág neki a szezonnak.

2017.
09
19

"Amióta az eszemet tudom, azóta síelek.”

A Vasas SC sízője, Körtvélyessy Kata a Magyar Kupában, a Diákolimpián és csapatban a korosztályos OB számaiban is aranyérmeket szerzett a múlt idényben..

2017.
09
17

Jelentkezés "IRONMAN" erőnléti felmérőre

Tisztelt Klubvezetők, Szülők, Versenyzők!

Ezúton értesítek mindenkit, hogy a már kiküldött "IRONMAN" erőnléti felmérőt, második alkalommal 2017. szeptember 17-én tartja az MSISZ. Helyszín: Budapest – Honvéd sportpálya (Budapest, Dózsa György út 53, 1134)

2017.
09
15

„ A megszokás éve lesz”

Junia Brigitta, a Babos Síklub sízője elsőéves FIS versenyzőként vág neki a szezonnak.

2017.
09
13

Isbi olasz síiskolában kezdte az idényt

A Snowline versenyzője Tarvisióban kezdte a szezonra a felkészülést. Interjú Hoque Isbattal.

2017.
09
12

Légpuskás bajnokság és sportág népszerűsítő spint verseny

A  Honvéd Zalka SE és a Magyar Si Szövetség közösen rendezte meg a légpuskás egyéni bajnokságot szeptember 9-én. A versenyre rekordszámú résztvevő nevezett.

2017.
09
11

Feldman Vince: Gyorsan tanulok, robbanékony vagyok

A Vasas SC 12 éves sízőjének következő célja a bajnoki cím megszerzése.

2017.
09
07

Édesapja sikerei inspirálják

Csák Örs, a Rozmaring Se kiválósága mesélt céljairól.

2017.
09
07

"Sípályát" épített magának

Beszterczey Kristóf a Callberg SE sízője nyáron a kondiedzések mellett judóval és vitorlázással készül a szezonra.

2017.
09
05

„ Az ördögön is átmenni a győzelemért”

Utánpótlás-válogatottunkról szóló cikksorozatunkban először a Babos Síklub versenyzőjét, Babos Pannát mutatjuk be.

2017.
09
04

Északi Versenynaptár 2017 nyári szezon

Ezúton tesszük közzé az északi szakág versenynaptárát.

A versenynaptár itt letölthető

2017.
08
23

Súlyos baleset után csodás visszatérés

Sikeres havas tréningen van túl Miklós Edit a svájci Saas-Fee gleccseren.

2017.
08
21

Vörös Virág a kvótaszerzésre hajt

A Magyar Sí Szövetség versenyén, a szlovéniai Kárpát Kupán harmadik helyezett síugrónk a világelitben versenyezhet a nyári és téli világkupa sorozatban.

2017.
08
17

Miklós Edit jövő héten tér vissza a sípályára

Alpesi sízőnk a síedzések megkezdése előtt szerepet kapott augusztus 20-án az országtorták avatásán.

2017.
08
15

Bemutatjuk a négyszeres Magyar Kupa győztes csapatot

A Vasas alpesi sízőinek győzelme kapcsán Tóth Zalán szakági vezetővel értékeltünk.

2017.
08
14

Eredményes visszatérés

Síugrónk, Virág Vörös remekelt a szlovéniai Planicán, ahol a Kárpát Kupa első napján 3. lett, a második napon pedig 4. helyen végzett.