2017.
03
20

Dobogón a Kőszegi SE síugrói

A steiermarki bajnokság három versenyén szerepeltek a Kőszegi SE gyermek és serdülő síugrói a téli verseny időszak második szakaszában.

2017.
03
13

Innerkremsben ismételhet Tulcsik Melinda

A Siket Világbajnokságon indul. Nem régiben szlalomban  2, Super G-ben, GS-ben és kombinációban a 3. helyen végzett a siketek Európa Kupáján, Garmisch-Partenkirchemben.

2017.
03
12

Alpesi Sí Diákolimpia döntő 2017. Lachtal, Ausztria

Verőfényes napsütésben állt rajthoz  a diákolimpia népes mezőnye a "nagyobbak" korcsoportjaiban.

A IV.-V.-VI. kategória eredményei

...majd másnap folytatódott a verseny a "kicsikkel". Az időjárás kedvező volt, és a kitűzött pálya is remek állapotban volt mind a 130 indulónak.

Az I.-II.-III. kategória eredményei

Képek a dobogósokról

2017.
03
10

Pályázati lehetőség

A Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjprogram 2016/2017.tanév második félévi pályázatának kiírása megjelent.

2017.
03
08

Miklós Edit exkluzív interjú a Heti Válaszban

Miklós Edit és Fa Nándor arról nyilatkozott, hogy ami nem öl meg, hogyan nemesít.

2017.
03
06

Pap Koppány két győzelme FIS versenyen

Freestyle versenyzőnk síkrosszban végzett az élen a hétvégén, Norvégiában.

2017.
03
05

Elhunyt Mákos Márton

75 éves korában elhunyt Mákos Márton nyugállományú alezredes, a sísport lelkes segítője és barátja.

2017.
03
03

Utánpótlássport 2016 – megjelent a korosztályos sport első évkönyve

A sísport és az ifjúsági téli olimpia eredményei is szerepelnek a kötetben.

2017.
03
03

Országos Országos Alpesi Síbajnokság 2017. március 1. Lachtal, Asztria

Első alkalommal rendezte meg a Magyar Sí Szövetség az Országos Alpesi Bajnokságát az ausztriai Lachtalban.

2017.
03
03

Trunk Tamás győzelme a boszniai Bjelasnica FIS gyerek versenyen

Magyar siker a boszniai FIS gyerek versenyen!!

2017.
03
02

Minden számban más versenyző győzött a felnőtteknél

Az Országos Bajnokságot rendezi a héten a Magyar Sí Szövetség az ausztriai Lachtalban. A felnőttek és az ifik versenyeztek szerdán és csütörtökön.

2017.
03
01

Kónya Ádám remek teljesítménye Lahtiban

15 km-es klasszikus számban a 61. lett versenyzőnk az északisí vébén, Lahtiban.

2017.
02
28

Kónya Ádám jó formában

Klasszikus számban, 15 km-en áll rajthoz sífutónk az északisí vébén.

2017.
02
23

Közel az élmezőnyhöz Szőcs Emőke és Kónya Ádám

Nyolc sífutónk indult sprintben az északisí-világbajnokságon,a  finnországi Lahtiban csütörtökön.

2017.
02
22

Papp Ildikó hajszálnyira a továbbjutástól

A kvalifikációs futamokban indultak sífutóink az északi sí vébén,.a finnországi Lahtiban

2017.
02
21

Hét sízőnk részesül NOB ösztöndíjban

A 2018-as, pjongcsangi téli olimpiára készülő 19 magyar sportoló összesen 63 millió forint ösztöndíjat kapnak.

2017.
02
21

Északisí vébén legjobbjanik

A finnországi Lahtiban szerdán megkezdődik az északisí-világbajnokság. A magyar színeket 16 versenyző képviseli.

2017.
02
19

Megjelent a Skihungary 2. száma!

Már kapható az Inmedio és a Relay újságosoknál a sportújságok között! Keressétek!

2017.
02
19

Kékesi Márton szenzációs sízése az alpesi sí világbajnokságon

Kékesi Márton a 45. helyen végzett az alpesi sí világbajnokság záró számában, a férfi műlesiklásban.